Piątek, 21 września 2018 r.
Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Pracowników Poczty Polskiej
 
Organizacje
Podzakładowe


Humor dnia

Aktualności

Autor: Bogumił Nowicki   Data: 2017-08-30
Solidność spółka z o.o. - Informacja Przewodniczącego KM
Koleżanki i Koledzy,
Pragnę Was poinformować, iż decyzją Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność Pracowników Poczty Polskiej w lipcu bieżącego roku została założona przez nas firma o nazwie Solidność - pełna nazwa Solidność spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zadaniem spółki jest wyszukiwanie na rynku możliwie jak najlepszych ofert m.in. szkoleniowych, handlowych itd. - dla nas, członków Solidarności. Jak to "poeta" powiedział "bo jak nie my to kto" stworzy możliwość zarobienia dodatkowych godziwych pieniędzy członkom Solidarności?
Obecnie negocjujemy z dwoma potężnymi graczami na rynku polskim w zakresie szkoleń i redystrybucji. Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą i dodatkowym (nie małym) źródłem dochodu, to prosimy o poinformowanie o tym przewodniczącego macierzystej organizacji podzakładowej przekazując jednocześnie informacje o sobie: imię, nazwisko, numeru telefonu, adres e-mail do kontaktu, jednostka organizacyjna, obszar, region, miasto w którym funkcjonujecie oraz krótką informację o sobie np. co robię i jakie są moje kompetencje. Dane te posłużą do stworzenia bazy, dzięki której będziemy mogli wysyłać Wam informacje o możliwościach dodatkowego zarabiania pieniędzy.
Ja ze swojej strony mogę obiecać, że dołożę wszelkich starań aby spółka w krótkim okresie czasu stała się poważnym źródłem Waszego dochodu.
W związku z tym, iż Solidność Sp. z o.o. tworzy własną stronę internetową, proszę przesyłajcie na adres e-mail solidnosc@t.pl Wasze zdjęcia:
- Was przy pracy,
- miejsca Naszej pracy,
- rzeczy związanych z Naszą pracą.

Łącze wyrazy szacunku
Bogumił Nowicki


PS. Prezesem spółki jest pan Grzegorz Filipowski, a jego zadaniem jest poszukiwanie najlepszych i najkorzystniejszych ofert z rynku polskiego. Przedstawił już kilka ciekawych projektów. Ideą jest, żeby w pierwszej kolejności to właśnie członkowie Związku mogli z nich korzystać i mieli możliwość pozyskania dodatkowych środków finansowych. Do tego jednak potrzebne są Wasze chęci i zaangażowanie. Szkoda byłoby tak interesujące projekty przekazać innym, po to tylko, żeby pozyskiwać środki jako spółka, z tytułu pośrednictwa. W pierwszej kolejności chcemy, żeby to właśnie członkowie Związku mogli czerpać z naszej spółki korzyści. Potencjał jaki w Was drzemie, jak się okazuje, jest nieoceniony na rynku polskim. Szkoda, by tylko drzemał. Jest iskra, rozniećmy ten ogień, zróbmy to dla siebie!
Kilka projektów Grzegorz i jego goście zaprezentują 31 sierpnia w Gdańsku na posiedzeniu Komisji Międzyzakładowej. Wasi liderzy wysłuchają ich jako pierwsi, do Wszystkich informacja dotrze za pośrednictwem naszej strony.
Pierwszego września uczcimy pamięć bohaterskich obrońców Poczty Polskiej. Niech ich duch udzieli się nam wszystkim. Podejmijmy wyzwanie i pokażmy, że tradycja Ich męstwa i duch Solidarności to najwyższe wartości, że sami potrafimy wziąć ster w swoje ręce i podjąć dziś walkę ekonomiczną. Do czego serdecznie zachęcam.

Sonda
Czy w Twoim miejscu pracy (czytaj: Poczta Polska SA) stosowany jest wobec Ciebie mobbing ze strony przełożonych? 
Webmaster: Sławek  ®2007