Wtorek, 29 września 2020 r.
Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Pracowników Poczty Polskiej
 
Organizacje
Podzakładowe


Humor dnia

Aktualności

Autor: Dorota Lipka   Data: 2020-04-10
Pocztowa Solidarność z Kielc wspiera Pocztowców

Komisja Podzakładowa NSZZ Solidarność Pracowników Poczty w Kielcach podjęła wyzwanie udzielenia pomocy Naszej lokalnej społeczności Pocztowej w walce z COVID-19.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich pracowników Poczty, naszych koleżanek i kolegów w różnych pionach biurach lokalizacjach i w myśl zasady "podaj dalej ..." - tym razem bezpieczeństwo troskę szacunek i poczucie zespołowości - nasza decyzja i błyskawiczne działanie.

Zakupiliśmy 2000 szt. maseczek wielokrotnego użytku z podwójnej kolorowej bawełny, które mogą być prane i prasowane po każdym dniu używania.

Adresatami maseczek są wszyscy pracownicy Poczty na terenie województwa świętokrzyskiego bez względu na przynależność związkową i podległość strukturalną.

Maseczki od Solidarności otrzymał już WER Kielce, kielecki oddział WTT oraz cyklicznie największe urzędy powiatowe w RS Kielce.

Dbamy o siebie wzajemnie i współpracujemy z szacunkiem z Naszym Pracodawcą.

Lokalny Producent - zaprzyjaźniona z Nami Pani Agnieszka - szyje rzeczone maseczki do aptek szpitali sklepów oraz innych podmiotów, gdzie pracownicy mają kontakt z klientem/pacjentem lub wykonują czynności rozładunkowo-transportowe.
Szyje je również dla Poczty Polskiej SA.

Wspieramy w ten sposób lokalną produkcję oraz budujemy przynależność do społeczności świętokrzyskiej.


Przewodnicząca
KP NSZZ Solidarność w Kielcach

Dorota Lipka


Sonda

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sonda/sonda.php on line 106Tygodnik
Solidarność

 
Webmaster: Sławek  ®2007