Niedziela, 19 maja 2019 r.
Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Pracowników Poczty Polskiej
 
Organizacje
Podzakładowe


Humor dnia

>>>Nasz kandydat Andrzej Bodziony wygrał wybory na członka Zarządu Poczty Polskiej SA <<<

Aktualności

Autor: Henryka Król   Data: 2018-07-30
Wybory w Dolnośląskiej Solidarności
Pragnę pogratulować moim koleżankom i kolegom, którzy zostali docenieni za swoją ciężką pracę na rzecz Związku Solidarność w swoich Zarządach Regionu i zostali wybrani na nową kadencję 2018-2022 r.
W dniach 4-5 czerwca w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu delegaci dolnośląskiego NSZZ "Solidarność" dokonali wyboru swoich władz na kadencję 2018-2022r.
Muszę się pochwalić, że również zostałam doceniona za swoją pracę i powtórnie wybrano mnie na nową kadencję 2018-2022 r. jako członka Zarządu Regionu Dolny Śląsk. W czasie Zebrania Delegatów pracowałam również w Komisji Skrutacyjnej.
Gośćmi honorowymi obrad byli m.in przewodniczący Komisji Krajowej Piotr Duda, sekretarz KK Ewa Zydorek oraz szefowie sąsiednich regionów - Jeleniogórskiego Franciszek Kopeć, Regionu Zielona Góra Bogdan Motowidełko i były przewodniczący Maciej Jankowski, Zagłębia Miedziowego Bogdan Orłowski, Wielkopolski Jarosław Lange.
Przewodniczącym Zarządu Regionu Dolny Śląsk NSZZ "Solidarność" został wybrany Kazimierz Kimso.
W dniu 9 lipca na pierwszym posiedzeniu członków Zarządu Regionu został powołany zespół ds.szkoleń składający się z 7 członków. Zostałam wybrana do składu tego zespołu.
Pragnę również poinformować, że została wydana książka pt "Sternicy Dolnośląskiej Solidarności" w której utrwalone są sylwetki działaczy związkowych związanych z Regionem Dolny Śląsk od 1980 do 2018 r. Zasadniczą część publikacji wypełniają biogramy i zdjęcia około 300 osób, które były członkami Zarządu Regionu i Komisji Rewizyjnej.
W tej książce jest utrwalona moja osoba oraz Józefy Malec.
Publikację oprócz Regionu Dolny Śląsk wsparł Ośrodek Pamięć i Przyszłość, a podczas XXX WZD Regionu wszyscy delegaci i goście otrzymali "Sterników dolnośląskiej Solidarności".

Gorąco pozdrawiam
Henryka Król
Przewodnicząca Komisji Podzakładowej
we Wrocławiu

Sonda
Czy w Twoim miejscu pracy (czytaj: Poczta Polska SA) stosowany jest wobec Ciebie mobbing ze strony przełożonych? 
Webmaster: Sławek  ®2007