Niedziela, 14 kwietnia 2024 r.
Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Pracowników Poczty Polskiej
 




Organizacje
Podzakładowe


Humor dnia

Kontakty


Organizacje Podzakładowe NSZZ "Solidarność" Pracowników
Poczty Polskiej z podziałem na województwa (kliknij na mapie):
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie wielkopolskie łódzkie lubelskie œwiętokrzyskie podkarpackie lubuskie dolnoœlšskie opolskie œlšskie małopolskie

Organizacje Podzakładowe NSZZ "Solidarność":

Nazwa/Miejscowość
Przewodnicząca(y)
Adres Telefon/fax/e-mail
Pracowników Poczty Polskiej w Warszawie
Lidia Gos
ul. Łączyny 8
00-900 Warszawa
kom.: 502 016 729
gos@solidarnosc.net
lidia.gos@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Warszawie-Centrali
Agnieszka Musiał
ul. Rodziny Hiszpańskich 8
02-685 Warszawa
kom.: 502 019 465
musial@solidarnosc.net
agnieszka.musial@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Warszawie Centrum
Andrzej Jakubowski
ul. Świętokrzyska 31/32
00-001 Warszawa
biuro: 22 505 35 25;
kom: 500 055 422
jakubowski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej Warszawa Południe-Zachód
Dorota Gajdak
ul. Towarowa 5
00-965 Warszawa
kom.: 533 624 512
gajdak@solidarnosc.net
dorotagajdak@onet.eu 
Pracowników Poczty Polskiej w Warszawie
Teodor Sawicki
ul. Łączyny 8
00-900 Warszawa
biuro: 22 548 17 60;
22 548 18 97
sawicki@solidarnosc.net
teodor.sawicki@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Warszawie
Marcin Soszyński
ul. Targowa 73 pok. 60
03-700 Warszawa 4
kom.: 517 112 001
soszynski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Ciechanowie
Adam Czarnewicz
ul. Grodzka 1
06-400 Ciechanów
kom.: 509 701 376
czarnewicz@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Ostrołęce
Piotr Mierzejewski
ul. Graniczna 8
07-410 Ostrołęka
kom.: 530 720 903
Piotr.Mierzejewski@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Siedlcach
Artur Kłos
ul. Piłsudskiego 2
08-100 Siedlce
kom.: 502 019 474
klos@solidarnosc.net
artur.klos@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Olsztynie
Andrzej Kukwa
ul. Pieniężnego 19
10-940 Olsztyn
kom.: 502 018 543
kukwa@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Olsztynie
Janusz Majchrzak
ul. Partyzantów 39
10-900 Olsztyn
kom.: 502 018 635
majchrzak@solidarnosc.net 
Poczta Polska POL WTT w Olsztynie
Dariusz Szmalc
ul. Towarowa 4
10-417 Olsztyn
kom.: 793 748 123
szmalc@solidarnosc.net
dariusz.szmalc@interia.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Bartoszycach
Marek Janukowicz
ul. 11-go Listopada 3
11-200 Bartoszyce
kom.: 501 296 026
janukowicz@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Giżycku
Robert Kujawski
ul. Pocztowa 2
11-500 Giżycko
kom.: 502 018 681
kujawski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Białymstoku
Mariusz Stępień
ul. Bitwy Białostockiej 8A
15-100 Białystok
kom. 515 047 565
stepien.m@solidarnosc.net
mariuszstepien10@gmail.com 
Pracowników Poczty Polskiej w Suwałkach
Janusz Wiszniewski
ul. K. Pułaskiego 52
16-400 Suwałki
kom.: 502 018 672
wiszniewski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Łomży
Marcin Dębek
ul. Pl. Pocztowy 1
18-400 Łomża
kom.: 502 273 293
debek@solidarnosc.net
tatanka30@o2.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Lublinie
Kamil Wąsik
ul. Krakowskie Przedmieście 50
20-940 Lublin
kom.: 500 810 175
wasik@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Lublinie
Agnieszka Paduchowska
ul. Krakowskie Przedmieście 50
20-001 Lublin
kom.: 661 921 525
paduchowska@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej WER Lublin
Romuald Talarek
ul. Pocztowa 1
20-900 Lublin
kom.: 605 898 585
talarek@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Białej Podlaskiej
Agnieszka Zalewska
ul. Plac Wolności 9
21-500 Biała Podlaska
kom.: 502 015 084
zalewska@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Chełmie
Tomasz Łosiewicz
ul. Żołnierzy I Armii WP 41
22-100 Chełm
kom.: 502 015 384
losiewicz@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Zamościu
Jarosław Włosek
ul. Kościuszki 9
22-400 Zamość
kom.: 791 980 852
wlosek@solidarnosc.net
jaroslaw.wlosek@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Kielcach
Dorota Lipka
ul. Pl. Niepodległości 2
25-001 Kielce
kom.: 662 122 130
lipka@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Radomiu
Wojciech Redestowicz
ul. Prażmowskiego 2
26-600 Radom
kom.: 502 015 231
redestowicz@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej CP WER Kraków
Krzysztof Strzałka
ul. Prokocimska 6
30-900 Kraków
kom.: 502 014 536
strzalka@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej Centrum Logistyki Kraków
Marek Bandyk
ul. Cystersów 21
31-553 Kraków
kom.: 502 014 704
bandyk@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej Regionu Kraków
Andrzej Piekarz
ul. Grochowska 2
30-940 Kraków
kom.: 506 121 174
piekarz@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Nowym Sączu
Jacek Kwiatkowski
ul. Dunajewskiego 10
33-300 Nowy Sącz
biuro: ;
kom.: 887 333 260
kwiatkowski.j@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Rzeszowie
Andrzej Ruszel
ul. Asnyka 9
35-959 Rzeszów
kom. 502 019 741
ruszel@solidarnosc.net
andrzejruszel@o2.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Krośnie
Marek Jurczak
ul. Kościuszki 26
38-500 Sanok
biuro: 13 420 23 64;
kom.: 500 059 611
jurczak@solidarnosc.net
Marek.Jurczak@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Tarnobrzegu
Renata Ryś
ul. Słowackiego 1
39-400 Tarnobrzeg
kom.: 502 015 341
rys@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej Centrum Logistyki w Katowicach
Mariusz Szlachta
ul. Rolna 7
40-555 Katowice
kom.: 502 013 715
szlachta@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Katowicach
Wanda Kociołek
Pl. Oddziałów Młodzieży Powstańczej 6
40-949 Katowice
kom.: 506 121 184
kociolek@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Zabrzu
Barbara Sołtys
Pl. Dworcowy 1
41-800 Zabrze
kom.: 506 121 291
soltys@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Chorzowie
Jadwiga Głuchowska
ul. K. Miarki 6
41-902 Bytom
kom.: 509 272 269
gluchowska@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Częstochowie
Artur Kowalski
ul. Orzechowskiego 7
42-202 Częstochowa
kom.: 502 013 608
kowalski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Bielsko-Białej
Bożena Kubica
ul. 1-go Maja 2
43-300 Bielsko Biała
kom.: 502 013 205
kubica@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Opolu
Krystyna Machnik
ul. Krakowska 46
45-076 Opole
kom.: 606 944 399
machnik@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej we Wrocławiu
Anna Pawłowska
ul. Krasińskiego 1
50-945 Wrocław
biuro: 71 347-18-86;
kom.:
pawlowska@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej Region Dystrybucji we Wrocławiu
Józefa Malec
ul. Kolejowa 63/65
50-945 Wrocław
kom.: 502 019 895
Jozefa.Malec@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej OR CSP Wrocław- Wałbrzych
Waldemar Kita
ul. Krasińskiego 1
50-945 Wrocław
kom.: 782 152 225
kita@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Legnicy
Wojciech Rosół
ul. Piastowska 72
59-220 Legnica
kom.: 697 410 961
rosol@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Jeleniej Górze
Paweł Wysocki
ul. Pocztowa 9-10
58-500 Jelenia Góra
kom.: 601 428 206
wysocki@solidarnosc.net
wysockip@hotmail.com 
Pracowników Poczty Polskiej w Komornikach
Marcin Gallo
ul. Polna 120
60-900 Komorniki
kom.: 502 016 172
gallo@solidarnosc.net
Marcin.Gallo@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Poznaniu
Witold Paluszak
ul. Bolesława Chrobrego 36/21
62-200 Gniezno
kom.: 502 157 334
paluszak@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Koninie
Robert Stęperski
ul. Kolejowa 5a
62-510 Konin
kom.: 513 252 449
steperski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Kaliszu
Piotr Śledź
ul. Dworcowa 2
62-800 Kalisz
kom.: 601 797 487
sledz@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Gorzowie Wlkp.
Sławomir Steltmann
ul. Jagiellończyka 4/104
66-400 Gorzów Wielkopolski
www.solidarnoscpocztagorzow.pl
biuro: 95 721 02 26;
kom.: 506 121 176
steltmann@solidarnosc.net
s.steltmann@gmail.com 
Pracowników Poczty Polskiej w Szczecinie
Anna Żarkowska-Jędrzejak
ul. Dworcowa 20b
70-900 Szczecin
kom.: 502 017 143
zarkowska@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Stargardzie
Paweł Romacki
ul. Księcia Barnima I. 2
73-110 Stargard
kom.: 782 150 302
romacki@solidarnosc.net
pawel.romacki@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Koszalinie
Wiesław Królikowski
ul. Pocztowa 1
75-017 Koszalin
kom.: 505 921 301
krolikowski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Gdańsku
Marek Dzięcielski
ul. Targ Rakowy 7/8
80-940 Gdańsk
biuro: ;
kom.: 506 121 266
dziecielski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej Centrum Logistyki w Gdańsku
Andrzej Stępień
ul. Partyzantów 70
80-952 Gdańsk
kom.: 502 012 714, 506 121 232
stepien@solidarnosc.net 
Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Rejonu w Gdyni
Rafał Czereda
ul. 10 lutego 10
81-301 Gdynia
kom.: 502 012 115
czereda@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Bydgoszczy
Jolanta Woźniak
ul. Gajowa 99
85-700 Bydgoszcz
kom.: 887 238 481
wozniak@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej COF COR Bydgoszcz
Joanna Perzan
ul. Bernardyńska 15
85-940 Bydgoszcz
kom.: 880 318 090
perzan@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej Regionu Bydgoskiego w Bydgoszczy
Piotr Wesołek
ul. Zygmunta Augusta 3A
85-950 Bydgoszcz
kom.: 604 830 460
wesolek@solidarnosc.net
Piotr.Wesolek@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Toruniu
Janusz Szabowski
ul. Rynek Staromiejski 15
87-100 Toruń
kom.: 501 625 951, 506 121 227
szabowski@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej we Włocławku
Agnieszka Lewandowska
ul. Chopina 54
87-800 Włocławek
kom. 510 067 198
lewandowska@solidarnosc.net 
Pracowników Poczty Polskiej w Łodzi
Urszula Dorota Dyjaczyńska
Al. Włókniarzy 227
90-945 Łódź
kom.: 502 015 917
dyjaczynska@solidarnosc.net
Urszula.Dyjaczynska@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim
Dariusz Matyka
ul. Słowackiego 17
97-300 Piotrków Trybunalski
kom. 604 509 381
matyka@solidarnosc.net 


Karta Rabatowa Orlen








 
Webmaster: Sławek  ®2007