Organizacje Podzakładowe NSZZ "Solidarność" na obszarze województwa lubelskiego:


Nazwa/Miejscowość
Przewodnicząca(y)
Adres Telefon/fax/e-mail
Pracowników Poczty Polskiej w Lublinie
Kamil Wąsik
ul. Krakowskie Przedmieście 50
20-940 Lublin
biuro: 81 524 53 97; kom.: 504 708 075
wasik@solidarnosc.net
kamil.wasik@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Lublinie
Marek Kawecki
ul. Krakowskie Przedmieście 50
20-940 Lublin
biuro: 81 532 43 41; kom.: 502 015 239
kawecki@solidarnosc.net
Marek.Kawecki@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Lublinie
Romuald Talarek
ul. Pocztowa 1
20-900 Lublin
biuro: 81 534 36 03; kom.: 605 898 585
fax: 81 534 36 03
talarek@solidarnosc.net
romualdtalareklublin@interia.pl 
Pracowników Poczty Polskiej POL Lublin
Stanisław Wójcik
Sierpińskiego 26
20-954 Lublin
kom.: 502 015 540
Solidarnosc.Pollublin@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Białej Podlaskiej
Grażyna Abram
ul. Plac Wolności 9
21-500 Biała Podlaska
kom.: 502 015 064
abram@solidarnosc.net
Grazyna.Abram@poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Chełmie
Leszek Gimlewicz
ul. I Armii WP 41
22-100 Chełm
biuro: 82 564 23 40, kom.: 502 015 238
fax: 82 5657871
gimlewicz@solidarnosc.net
Leszek.Gimlewicz@lublin.poczta-polska.pl 
Pracowników Poczty Polskiej w Zamościu
Agnieszka Zumska
ul. Kościuszki 9
22-400 Zamość
biuro: 84 638-50-99; kom.: 502 019 848
zumska@solidarnosc.net
agnieszka.zumska@poczta-polska.pl
solidarnosc.zamosc@poczta-polska.pl