Wtorek, 7 lipca 2020 r.
Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Pracowników Poczty Polskiej
 
Organizacje
Podzakładowe


Humor dnia

Aktualności

Autor: Intranet   Data: 2020-03-14
Informacja z Intranetu

- Płyny dezynfekcyjne pozyskujemy z dwóch niezależnych źródeł. Zakupione płyny są już zapakowane i skierowane do bezpośredniej dystrybucji na poszczególne urzędy. Dodatkowo pozyskaliśmy rękawiczki dla PPO, PS i POL. Dystrybucja odbywać się będzie na bieżąco, również w weekend, aby najpóźniej w poniedziałek dotarły do wszystkich Pracowników mających kontakt z Klientami - mówi Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu sprawujący nadzór nad Zespołem ds. monitorowania zagrożenia koronawirusem.

Płyny zostaną w pierwszej kolejności rozdystrybuowane listonoszom listowym (PS) i paczkowym (POL). Są to osoby, które mają największy kontakt z klientem bez możliwości użycia bieżącej wody i mydła antybakteryjnego. W miarę możliwości i dostępności środków na rynku realizowane będą potrzeby w innych komórkach organizacyjnych.

Płyny dezynfekcyjne dla listonoszy będą wydawane na początku w butelkach o poj. 100 ml. Ilość ta ma w założeniu wystarczyć na okres 1 tygodnia. Zatem kluczowe dla powodzenia całej akcji zaopatrzenia zgodnie z wytycznymi funkcjonującego w Spółce zespołu ds. monitorowania zagrożenia koronawirusem jest odpowiednie racjonowanie przez przełożonych kupowanych zasobów. Należy pamiętać, by zachować opróżnione butelki celem ponownego wykorzystania ich w późniejszym okresie, gdy będą realizowane dostawy w opakowaniach o większej pojemności i dojdzie do konieczności rozlewania ich zawartości na poszczególnych pracowników. Dodatkowo dostarczone zostaną płyny w pojemnikach o dużych pojemnościach do dezynfekcji powierzchni kontaktowych.

Sonda

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sonda/sonda.php on line 106Tygodnik
Solidarność

 
Webmaster: Sławek  ®2007