Sobota, 20 lipca 2024 r.
Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Pracowników Poczty Polskiej
 
Organizacje
Podzakładowe


Humor dnia

Okiem pracownika

W dziale tym zamieszczamy wybrane artykuły i informacje nadesłane do nas od pracowników Poczty Polskiej S.A. na mail kontakt@solidarnosc-poczta.pl


Autor: Janusz Majchrzak   Data: 2013-02-19
Nowe Logo PP S.A.
Witam!
Jak ogromne jest moje zdziwienie, że osoba, która wypowiada się na temat nowego "logo ", myśli , że pracownicy to durnie. Jak można pisać, że koszty ponoszone za nowe logo nie wygenerują należnych kwot, to pisze chyba d........
Jak widać nowe logo współgra z lobo Banku Pocztowego i kłamstwem jest, że zmiana dotyczy badań czy innych rzeczy. Ktoś po prostu wziął pieniądze za dwie rzeczy, a kazano wytłumaczyć "kaskadowo" inaczej.
Przez 450 lat istnienia Poczty Polskiej jego logo nikomu nie przeszkadzało , każdą zmianę można wytłumaczyć tak jak ktoś chce, lecz my mamy swoje rozumy i widzimy jak łatwo można wydawać nie swoje pieniądze a przy okazji można dobrze zarobić.

Dlaczego za błędy kadry kierowniczej wyższego szczebla my tylko płacimy?
Zacznijmy rozliczać w końcu "górę", może największe błędy w organizacji tkwią właśnie tam!
Dojdzie do takiej sytuacji, że nie będzie można obsłużyć rejonu doręczeń bo z góry przyszły dyrektywy partyjne, należy obciąć kilka etatów a przez to nie będzie możliwości obsługi rejonu. Czy to obchodzi włodarzy Poczty, nie, bo nie interesuje ich klient tylko dbają o swoje interesy? Wykazywać się w ten sposób wynikami restrukturyzacji może pochwalić się przysłowiowy "JASIU".

Każdy może tak rządzić, teraz trzeba przemalować jeszcze samochody na czerwono i będą jeździć ze strażą pożarną w grupie telefonu 112!
No i oczywiście trzeba zorganizować "kaskady" w tym temacie, żeby lud był na bieżąco.

Pozdrawiam!
Janusz Majchrzak
Karta Rabatowa Orlen
 
Webmaster: Sławek  ®2007